ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER

GRUPPO FABBRI A55 STREÇ SARMA

GRUPPO FABBRI A55 STREÇ SARMA
resme bak
Genel Özellikleri


A 55 PIU, imalatında gıda üretim standartlarına uygun paslanmaz çelik alüminyum malzemeler kullanılan otomatik streçleme makinasıdır.Yüksek üretim kapasitesi ve hızı ile büyük üretim hacmine sahip olan işletmeler için mükemmel çözümler sunuyor. A 55 PIU ile kırmızı,beyaz et,sebze,meyve ve mantar gibi geniş ürün yelpazesinde tam otomatik streçleme yapmak mümkündür.

Kullanımı son derece basit Türkçe kullanım menüsü,dokunmatik ekranı,şık ve modern görünüşü,minimum film sarfiyatı ve maximum verim parolası ile A 55 Piu vazgeçilmeziniz olacak...


A 55 Piu, otomatik streçleme yöntemi ile paketleme yapan cihazların amiral gemisi olarak tanımlanıyor. Büyük bir üretim kapasitesi ile birlikte muhteşem güvenilirliliği, esnekliği ve hızı 55 Piu'yu hipermarketler, büyük üretim yapan üreticiler için mükemmel bir seçim haline geliyor. Geniş üretim kapasiteli çok kısa zamanda üretim yapmanın önemli olduğu yerlerde vazgeçilmez bir cihazdır.


Cihazın Özellikleri ve Üstünlükleri: Açılabilen üst kapakları ile film dağıtım alanına ve tabak asansörüne kolay erişim sağlanır bu da temizlemekte ve bakımda kolaylık sağlar. Film rulosunu değiştirme süresi çok kısadır. Özel isteğe bağlı cihazlar kullanarak tabak boyutlarını büyütmek mümkündür. Maksimum güvenlik ve minimum aşınma ile ağır çalışma şartlarındaki neme karşı ana mekanizma tamamen kapalıdır. Kontrol paneli kolay okuma ve hızlı programlama yapabilmek için tasarlanmıştır, aynı zamanda önceden programlanan 99 tane paket ebadı programı vardır.


Teknik Özellikleri

  • Dakikada 35-55 adet paketleme yapar.
  • Film rulo genişliği 330-550 mm
  • Tabak Ebadı:230mmX320mmX200mm
  • Yükteki güç: 4700 VA
  • Ağırlık: 630 kg
  • Film transferi bant ile yapılıyor.
  • Operatör konsol piezoelektrik tuş takımlı paneldir.