ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER

BIZERBA GSP H YATIK MODEL MANUEL DİLİMLEYİCİ

BIZERBA GSP H YATIK MODEL MANUEL DİLİMLEYİCİ
resme bak
Genel Özellikleri


GSP H YATIK DİLİMLEYİC serisi kullanıcısına fiyat - performans ilişkisinde en iyiyi sunmaktadır. GSP H serisi süpermarket, şarküteri, catering firmaları, pizzacılar, sandviç büfeler için ideal bir dilimleyicidir. Andonize edilmiş yuvarlak hatlı aluminyum gövdesi ile hijyenik ve ergonomiktir. Kir tutmayan bir yapıya sahiptir.


Yatık bıçağı ve istenirse otomatik olan versiyonu ile oldukça kullanışlıdır.Otomatik olan modellinde cihaz hızını ve kesilen ürünün çapına göre çalışma aralığını ayarlamak mümkündür. 40 derecelik eğimi sayesinde ürün itmeye gerek kalmadan otomatik besleme gerçekleşir.Bıçak motor kısmı kendinden soğutmalı ve bakım gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Özel bileme  aparatı ile ilk günkü keskinliğini korur. Kirlenebilecek tüm parçaları kolaylıkla sökülebilir. Demonte halde güvenlik açısından makine kendini korumaya alır.

    

SE serisi başta CE olmak üzere UL, GS, Cul; NSF gibi standartlara sahiptir. Kavisli bıçağı sayesinde ürünün bıçağa yapışması ve tahrip olması engellenir.

0 ila 23 mm arasında dilim kalınlığı ayarlanabilir. 330 mm çapında bıçağa sahiptir. Üst üste ürünlerin kesilebilmesi için opsiyonel aparatı mevcuttur.